top of page

Pasowanie na ucznia

W dniu dzisiejszym, tj.25.01.2021 r. odbyła się bardzo ważna uroczystość - Pasowanie na Ucznia klasy pierwszej! Zaplanowane w październiku wydarzenie musieliśmy przełożyć w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem. Przez jakiś czas nasi dzielni uczniowie radzili sobie podczas nauki zdalnej. Na całe szczęście od 18 stycznia uczęszczają do szkoły i uczą się pilnie już w szkolnych ławkach. Wykorzystaliśmy ten moment częściowego powrotu uczniów do szkoły i zorganizowaliśmy to ważne dla pierwszoklasistów wydarzenie właśnie dzisiaj! Nie mogli nam towarzyszyć ani starsi koledzy i koleżanki ani rodzice :(, lecz mimo to, nasi najmłodsi uczniowie pięknie zaprezentowali się w części artystycznej, którą przygotowała wychowawczyni klasy - Pani Karolina Korycka. Oficjalną część pasowania na Ucznia klasy I dokonała Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Pani Joanna Kotlewska. Uczniowie otrzymali upominki w formie: dyplomów, drewnianych, personalizowanych linijek, książek i słodkości. Zaś od Rady Rodziców, działającej przy Szkole Podstawowej wychowankowie otrzymali bon podarunkowy o wartości 300 zł przeznaczony na klasowe wydatki :) Bardzo serdecznie dziękujemy Szanownym Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Agnieszce Kiedrowskiej za przekazanie bonu oraz wszystki zaangażowanym w organizację tak ważnej uroczystości!
Dziękujemy!
Życzym Naszym najmłodszym uczniom samych szóstek w szkole :), zdrówka i wiele radości z dnia codziennego :)
Gratulujemy!

Pasowanie na czytelnika

W dniu wczorajszym KLASA II obchodziła bardzo uroczysty dzień PASOWANIA NA CZYTELNIKA. Niestety z powodu lockdownu pasowanie nie mogło się odbyć w zeszłym roku szkolnym, ale zgodnie z zapewnieniem, przełożona uroczystość w końcu się udała. Co prawda w gronie klasowym, z udziałem wychowawcy, Pani wicedyrektor oraz nauczyciela bibliotekarza, ale za to w bardzo miłej atmosferze. Klasie II podziekowano za naprawdę bardzo aktywne odwiedzanie biblioteki szkolnej oraz zachecono uczniów do dalszych wizyt. Pani Alicja odczytała wiersz o tym jak ciekawe może być czytanie, a dwoje reprezentantów Franek i Lena odczytali przesłanie  umieszczone na dyplomach. Uczniowie otrzymali także małe upominki oczywiście w postaci znanych i lubianych książeczek dla dzieci. Jeszcze raz GRATULUJEMY i zapraszamy małych czytelników do odkrywania książek.

555.jpg

Nowy rok szkolny 2020/2021...

Dnia 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/ 2021. :)
Po mszy świętej (dla chętnych) odbyły się spotkania w klasach z wychowawcami, którzy przedstawili nowe zasady funkcjonowania w naszej szkole. 

W tym dniu pamiętaliśmy również o naszym patronie ks. Franciszku Sawickim oraz o poległych żołnierzach w 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. 

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy owocnej i bezpiecznej nauki. ;)

                                           

                                           Joanna Kotlewska

IMG-20200902-WA0014.jpg

Egzamin 8 klasistów został zakończony!  

Egzamin 8 klasistów został zakończony!  Nasi uczniowie są już po i  wszyscy są zadowoleni oraz  szczęśliwi, że w tym trudnym czasie udało nam się go przeprowadzić 😌 Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!
Wielkie podziękowania należą się Przewodniczącym oraz Członkom komisji, a także wszystkim pozostałym Pracownikom Szkoły za trud i wielkie zaangażowanie!

2.jpg
1.jpg

3.06.2020 Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego na plakat "Moja ulubiona książka"

Uwaga!!!
Rozwiązanie konkursu bibliotecznego na plakat "Moja ulubiona książka".
Laureaci:
I Paulina Brandt kl.1
II Aleksandra Sikorska kl.3a
III ex aequo:
Wiktoria Drewniak kl.3a
Nicola Piankowska kl.4

W sprawie odbioru nagród skontaktuje

się z Wami Pani Alicja.
GRATULUJEMY!!!

22.jpg
bottom of page